

2 921 ₴
Фрезер KRAISSMANN 2000 OFE 8-12 призначений для обробки деревини різного типу та твердості. Апарат використовується для точного фрезерування пазів, кромок та канавок. Плавний пуск, міцна конструкція, стійкий до удару корпус, ефективна система охолодження забезпечують довговічність інструменту.
Особливості:
Характеристика:
Комплектація:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Розмір цанги | 12 мм |
| Максимальна кількість обертів | 26000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Вага | 8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Ні |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Розмір цанги | 12 мм |
| Максимальна кількість обертів | 26000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Вага | 8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Електричний |