


3 080 ₴
Фрезер KRAISSMANN 1900 OFE 6-12 призначений для обробки заготовок з деревини різних сортів за допомогою фрез з хвостовиками діаметром до 12 мм. Фрезер відмінно справляється з фрезеруванням пазів, а також з обробкою крайок у заготовках з деревних матеріалів, пластику тощо.
Особливості:
Характеристика:
Комплектація:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Вага | 5 кг |
| Розмір цанги | 12 мм |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Споживана потужність | 1900 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Розмір цанги | 12 мм |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1900 Вт |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Електричний |