

2 655 ₴
Фрезер KRAISSMANN 1500 OFE 6-8 призначений для обробки деревини різного типу і твердості. Апарат використовується для точного фрезерування пазів, кромок і канавок. Плавний пуск, міцна конструкція, ударостійкий корпус, ефективна система охолодження забезпечують довговічність інструменту. Опорна плита зроблена з легкого алюмінієвого сплаву, а підошва покрита пластиковою накладкою, що гарантує гладке ковзання інструменту.
Особливості:
Характеристика:
Комплектація:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Вага | 4.68 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Ні |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Електричний |