Характеристика:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Продуктивність фарбопульта | 1.2 літр/хв |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Діаметр сопла | 3 мм |
| Ємність бака розпилювача | 1.2 л |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Продуктивність фарбопульта | 1.2 літр/хв |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Діаметр сопла | 3 мм |
| Ємність бака розпилювача | 1.2 л |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |