Електричний фарборозпилювач KRAISSMANN 550 FS 3 - інструмент, призначений для виконання невеликих робіт для фарбування. Фарбопульт оснащений потужним електродвигуном і є ефективною заміною пензлика або валика, при цьому він здатний наносити фарбу тоншим шаром без розлучень і потік. Місткий резервуар ємністю 800 мл виготовлений із легкого, але зносостійкого пластику, на який нанесені позначки для позначення рівня фарби. Залежно від поставленого завдання, можна вибрати один із трьох режимів розпилення.
Особливості:
Характеристика:
Комплектація:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Продуктивність фарбопульта | 0.55 літр/хв |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Діаметр сопла | 2 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.8 л |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання подавання розпилюваної суміші | Так |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Продуктивність фарбопульта | 0.55 літр/хв |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Діаметр сопла | 2 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна в'язкість рідини по DIN | 60 |
| Живлення | Мережа 220В |