Електричний фарбопульт KRAISSMANN FS'1000 застосовується для фарбування різних поверхонь шляхом розпилення фарби в'язкістю, яка не перевищує вказаних у документації значень. Фарборозпилювач використовується в роботі з водними емалями, ґрунтовкою, барвниками та засобами для захисту деревини. Регулятор витрати фарби та регульоване сопло дозволяють налаштувати потрібний режим роботи для кожного поставленого завдання. Знімна головка розпилювача пульверизатора дозволяє легко змінити фарбу і в потрібний момент очистити всі елементи, які вступають в контакт з розчинами. Плечовий ремінь та повітряний шланг забезпечують відмінну мобільність та комфорт у роботі. У комплектацію фарбопульта входять: ємність для вимірювання в'язкості, голка для очищення форсунки, а також металевий контейнер для фарби ємністю 0,9 л.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Вага | 3 кг |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність бака розпилювача | 0.9 л |
| Продуктивність фарбопульта | 0.28 літр/хв |
| Діаметр сопла | 2.5 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Продуктивність фарбопульта | 0.28 літр/хв |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Діаметр сопла | 2.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |