Характеристика:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VILMAC |
| Країна виробник | Латвія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Максимальна глибина стругання | 1 мм |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vilmas |
| Країна виробник | Латвія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |