Реноватор KRAISSMANN 250 MFS 15 - мультифункціональний інструмент нового покоління. Функціональність цієї машини надзвичайно широка. За допомогою KRAISSMANN 250 MFS 15 і різних насадок до нього, можна виконувати роботи з різання, зачищення, підпилювання, шліфування та полірування найрізноманітніших матеріалів: метали, деревини, пластики, гіпсокартон та інше.
Особливості:
Характеристика:
Комплектація:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Вага | 1.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кейс у комплекті | Так |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Вага | 1.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |