Подрібнювач харчових відходів KRAISSMANN LAS'560 призначений для подрібнення та утилізації харчових відходів, знижуючи навантаження на каналізаційну систему. Диспоузер легко встановлюється замість сифона та підходить під усі види сучасних мийок. Камера подрібнення та її елементи виконані з нержавіючої сталі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Тип подрібнювача | Електричний |
| Тип вимикача | Пневматичний |
| Система шумозниження | Так |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимальна швидкість обертання | 2600 об/хв |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кришка-штовхач | Так |
| Можливість підключення до посудомийній машині | Так |
| Параметри підключення до мережі | |
| Споживана потужність | 570 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.8 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Тип подрібнювача | Електричний |
| Тип вимикача | Пневматичний |
| Система шумозниження | Так |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |