41 400 ₴
Особливості:
Характеристика:
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 163 кг |
| Основні | |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Висота підйому | 30 м |
| Тип обладнання | Лебідка |
| Потужність електродвигуна | 3000 Вт/год |
| Номінальна робоча напруга | 360 В |
| Стан | Новий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип обладнання | Лебідка |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Висота підйому | 30 м |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Потужність електродвигуна | 3000 Вт/год |