Характеристика:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вантажопідйомність | 12000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 125 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 6.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вантажопідйомність | 12000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 125 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 6.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |