


2 974 ₴
Дискова пила KRAISSMANN 2050 KS 210 - якісний інструмент побутового класу, який застосовують в столярному виробництві. Призначена для розпилювання заготовок з деревини, ДСП, OSB, ламінату. Для зручності в роботі є можливість зміни кута нахилу пильного диска до 45 градусів до основи, а також регулювання глибини пропилу в межах 0 - 70мм.
Відмінною особливістю моделі KRAISSMANN 2050 KS 210 є можливість встановити її в стаціонарне положення, що істотно розширює сферу застосування інструменту. Інструмент виготовлений за новітніми технологіями на сучасному обладнанні. Тривалий час безвідмовної роботи забезпечується застосуванням матеріалів і комплектуючих високої якості.
Особливості:
Комплектація:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Можливість стаціонарного кріплення | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Вага | 6.1 кг |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Кут нахилу | 45 град. |