Особливості:
Комплектація:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Довбання (удар), Свердління |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 930 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4200 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 5.5 Дж. |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 930 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4200 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 5.5 Дж. |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |