Паяльник для пластикових труб VORSKLA ПМЗ 1,2/3 використовується для монтажу трубопроводів, призначений для побутового використання. Принцип роботи паяльника простий: за його допомогою відбувається нагрівання труби або фітинга до необхідної температури, з подальшим їх з'єднанням. Після повного охолодження з'єднання виходить ідеально міцним і герметичним. Інструмент поставляється в металевому кейсі, а також тим що має в комплектації три тефлонові насадки.
Особливості:
Характеристика:
Комплектація:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Vorskla |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 600 Вт |
| Мінімальний діаметр труби під зварювання | 20 мм |
| Максимальний діаметр труби під зварювання | 32 мм |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Нагрівач з тефлоновим покриттям | Так |
| Максимальна загальна вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 600 Вт |
| Мінімальний діаметр труби під зварювання | 20 мм |
| Максимальний діаметр труби під зварювання | 32 мм |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |