Потужний апарат для розтрубного зварювання підходить для зварювання з'єднань, труб і фітингів діаметром від 20 до 63 мм. Встановлювані компоненти відрізняються довговічністю і простотою використання. Завдяки вузькій конструкції нагрівача труби можна зварювати і в обмеженому просторі. Комплектується функціональною підставкою з можливістю кріплення до робочого столу.
Комплектація:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Номінальна потужність | 2400 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна загальна вага | 3 кг |
| Мінімальний діаметр труби під зварювання | 20 мм |
| Максимальний діаметр труби під зварювання | 63 мм |
| Нагрівач з тефлоновим покриттям | Так |
| Стан | Новий |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 2400 Вт |
| Мінімальна робоча температура | 20 град. |
| Максимальна робоча температура | 63 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |