1 593 ₴
Шнеки для мотобурів виконані з якісного сплаву, що володіє високою міцністю, завдяки чому можуть використовуватися в різних сферах діяльності, починаючи від сільськогосподарської діяльності і закінчуючи будівельними роботами.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 5 кг |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Діаметр | 150 мм |
| Тип | Шнек |
| Застосування | Бур |
| Довжина робочої частини | 800 мм |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Шнек |
| Застосування | Бур |
| Діаметр | 150 мм |
| Довжина робочої частини | 800 мм |
| Стан | Новий |