Відрізний верстат (металоріз) KRAISSMANN 2450 MTM 355 призначений для різання труб і заготовок з металів різної породи при максимальній глибині пропилу - 120 мм. Заготівля може бути зафіксована в лещатах під кутом -30° до 45°. Потужний електродвигун верстата зберігає високі оберти навіть за дуже високого навантаження. Надійний металевий кожух захищає від осколків та іскор. Заміна відрізного диска відбувається легко, завдяки фіксації шпинделя.
Особливості:
Характеристика:
Комплектація:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 2450 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 355 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3900 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 119 мм |
| Вага | 16 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 2450 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 355 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3900 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 119 мм |
| Вага | 16 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |