Ручний електролобзик KRAISSMANN 900 SS 130 Professional line призначений для прямого та криволінійного розпилу матеріалів з деревини, пластику або металу, за умови використання відповідного пиляльного полотна. Електричний лобзик оснащений регульованою алюмінієвою підошвою із пластиковим покриттям та триступінчастим регулятором маятникового ходу.
Особливості:
Характеристика:
Комплектація:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Довжина ходу пилки | 20 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2500 хід/хв |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Довжина ходу пилки | 20 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2500 хід/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |