Лобзик KRAISSMANN 850 SS 65 - надійний і якісний інструмент, здатний витримувати суттєві навантаження, має ергономічний дизайн, він зручний, легкий і компактний. Ергономічної форми рукоятка забезпечує зручність в процесі експлуатації, а також є антивібраційним засобом, поглинаючи коливання, і рівномірно розподіляючи при цьому отримується навантаження.
Особливості:
Комплектація:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Україна |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Довжина ходу пилки | 20 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2800 хід/хв |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від склепіння стружки, осколків | Так |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Довжина ходу пилки | 20 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2800 хід/хв |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |