
4 248 ₴
Характеристика:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Наявність поворотного механізму | Так |
| Ширина губок | 200 мм |
| Максимальне розкриття лещат | 175 мм |
| Наявність ковадла | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Наявність поворотного механізму | Так |
| Ширина губок | 200 мм |
| Максимальне розкриття лещат | 175 мм |
| Наявність ковадла | Так |
| Стан | Новий |