
1 350 ₴
Характеристика:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Наявність поворотного механізму | Так |
| Ширина губок | 75 мм |
| Максимальне розкриття лещат | 80 мм |
| Наявність ковадла | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.8 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Наявність поворотного механізму | Так |
| Ширина губок | 75 мм |
| Максимальне розкриття лещат | 80 мм |
| Наявність ковадла | Так |
| Стан | Новий |