


2 399 ₴
Дренажний занурювальний насос Sequoia SSP550D призначений для перекачування та відкачування чистої та забрудненої води із затоплених підвалів, колодязів, басейнів, резервуарів та інших ємностей.
Модель оснащена поплавковим механізмом контролю рівня води та захистом від сухого ходу, що забезпечує безпечну та стабільну роботу. Насос може працювати із забрудненою водою та пропускати частки розміром до 35 мм.
Мідна обмотка двигуна, вал із нержавіючої сталі та керамографітове ущільнення гарантують довговічність і надійну роботу навіть при інтенсивному використанні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Вид насоса | Дренажний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 7 м |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Максимальна глибина занурення | 8 м |
| Якість води | Брудна |
| Вага | 3.7 кг |
| Стан | Новий |