Бензиновий культиватор Vorskla ПМЗ 4200 належить до побутового класу машин і призначений для культивації ґрунту на глибину до 15 см. Культиватор стане для Вас надійним помічником під час обробітку ґрунту на присадибній ділянці, клумбі, в саду.
Особливості:
Характеристика:
Комплектація:
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 20 кг |
| Основні | |
| Виробник | Vorskla |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Стан | Новий |
| Система запуску | Механічний стартер |
| В комплекте оборудования | Культиватор |
| Максимальна ширина обробки | 30 см |
| Максимальна глибина обробки | 15 см |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 49 куб. см |
| Потужність двигуна | 2.2 к. с. |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 2.2 к. с. |
| Об'єм двигуна | 49 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |