Культиватор VILMAS 2300-GT-52 належить до побутового класу машин, і призначений для культивації ґрунту на глибину до 15 см. Культиватор стане для Вас надійним помічником під час обробітку ґрунту на присадибній ділянці, клумбі, в саду.
Особливості:
Характеристика:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vilmas |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Максимальна ширина обробки | 30 см |
| Максимальна глибина обробки | 15 см |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 2.3 к. с. |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Кількість обертів двигуна | 3000 об/хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Тип інструменту | Культиватор ручний |
| Ширина обробки | 300 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vilmas |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 2.3 к. с. |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Кількість циліндрів | 1 |