26 910 ₴
Характеристика:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Максимальна ширина обробки | 46 см |
| Максимальна глибина обробки | 35 см |
| В комплекте оборудования | Культиватор |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 221 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 90 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Максимальна ширина обробки | 46 см |
| Максимальна глибина обробки | 35 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 221 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |