1 487 ₴
Багатофункціональний заточувальний верстат KRAISSMANN 65 USC 4 ефективно та швидко заточить ножі, ножиці, стамески чи свердла. Точило комплектується гнучким валом, за його допомогою можна зручно та ефективно виконати роботу, яка потребує особливої точності.
Характеристика:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 65 кВт |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Максимальний діаметр диска | 50 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість обертів холостого ходу | 6000 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Гарантійний термін | 12 |
| Загальні параметри | |
| Вага | 2 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| Споживана потужність | 65 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 6000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 50 мм |