Точильно-шліфувальний верстат KRAISSMANN - це надійний і потужний верстат для важких робіт із заточування, шліфування і видалення задирок
Особливості:
Комплектація:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 0.7 кВт |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 16 мм |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Матеріалу заточного диска | Абразивный камень |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Загальні параметри | |
| Вага | 9.2 кг |
| Параметри мережі | |
| Частота | 50 GHz |
| Напруга | 230 В |
| Додаткові параметри | |
| Товщина диска | 20 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Стан | Новий |