



1 593 ₴
Особливості:
Комплектація:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Споживана потужність | 0.15 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 10000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 75 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 10 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Загальні параметри | |
| Вага | 2.9 кг |
| Додаткові параметри | |
| Товщина диска | 20 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Споживана потужність | 0.15 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 10000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 75 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 10 мм |