1 859 ₴
Машина для заточування пильних ланцюгів - це компактний, міцний і надійний помічник для точного заточування всіх стандартних пильних ланцюгів. Завдяки поворотному затиску зі шкалою для точного встановлення кута заточування всі ріжучі ланки ланцюга можна заточити без зміни положення. Обмежувач глибини захищає ланцюг від надмірного видалення матеріалу
Комплектація:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 320 кВт |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Максимальний діаметр диска | 104 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість обертів холостого ходу | 5000 об/хв |
| Матеріалу заточного диска | Абразив |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| Загальні параметри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 265 мм |
| Параметри мережі | |
| Частота | 50 GHz |
| Напруга | 220 В |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| Споживана потужність | 320 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 5000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 104 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2 мм |