Заточувальний верстат KRAISSMANN 320 SSG 100 - це компактний, міцний і надійний помічник для точного заточування всіх стандартних пильних ланцюгів
Комплектація:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| ЧПУ | Ні |
| Споживана потужність | 320 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 5000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 100 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| ЧПУ | Ні |
| Споживана потужність | 320 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 5000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 100 мм |