

1 487 ₴
Ударний дриль з набором інструментів Vorskla ПМЗ 750-30S ефективно виконає свердління в твердих матеріалах, легко викрутить шурупи, саморізи та інші кріпильні деталі.
Дриль може виявитися корисним не тільки в побуті, а й у великому ремонті або на цілком серйозному будівництві.
Вал встановлений на двох підшипниках, що збільшує експлуатаційні характеристики дриля і термін його служби, так само така конструкція зменшує биття патрона. Зубчасто-гвинцевий патрон дає змогу надійно зафіксувати оснащення, це особливо корисно під час роботи з твердими матеріалами. Корпус інструменту виготовлено з ударостійкого пластику. Так само в ударному дрилі передбачена функція реверс, що ще більше розширює її функціонал.
Особливості:
Характеристика:
Комплектація:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Гніздо для кріплення біт | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 750 Вт |