Особливості:
Комплектація:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 10 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Пластмаса |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 10 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 450 Вт |