

1 540 ₴
Гравер KRAISSMANN 180 SGW 190 - добрий приклад якісного напівпрофесійного гравера. Конструктивною особливістю інструменту є знімна ручка-підставка. Модель укомплектована гнучким валом та набором насадок, що включає комплект різноманітних шарошок та насадок з абразивними головками різної форми. Така комплектація дозволяє виконати повний спектр робіт з дерева та в металі. Інструмент гідно показує себе і в ювелірній справі, оскільки здатний виконувати роботу швидко та точно.
Особливості:
Комплектація:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Вага | 1.7 кг |
| Максимальна кількість обертів | 35000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 180 Вт |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Кейс в комплекті | Так |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Споживана потужність | 180 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 35000 об/хв |
| Вага | 1.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |