



1 238 ₴
Гравер KRAISSMANN 175 SGW 96 призначений для виконання шліфувальних, зачисних, фрезерувальних, гравірувальних та свердлильних робіт, а також для заточування, відрізання та полірування. Потужний двигун дозволяє безперервно працювати в інтенсивному режимі. Основною особливістю є висока швидкість обертання шпинделя та можливість її регулювання. Оберти регулюються в межах 8000-32500 об/хв. Можливість підключення гнучкого валу дозволяє виконувати роботи, що вимагають особливої точності, крім того, їм легше керувати, він зручніше лежить в руці. Корпус інструменту виконаний із ударостійкого пластику. Є можливість швидкої заміни щіток, не вдаючись до послуг сервісного центру. У комплекті передбачено набір насадок для різного виду робіт у кількості 96 шт.
Особливості:
Характеристика:
Комплектація:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Споживана потужність | 175 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 32500 об/хв |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розмір цанги | 3.2 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кейс у комплекті | Так |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Споживана потужність | 175 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 32500 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розмір цанги | 3.2 мм |
| Живлення | Мережа 220В |