Гравер KRAISSMANN 150 SGW 42 - багатофункціональний інструмент, призначений для полірування, шліфування, свердління, гравірування у матеріалах з дерева, кераміки, металу або граніту. Особливістю комплектації 150 SGW 42 є наявність гнучкого валу та телескопічної стійки, за допомогою яких можна зробити робоче місце ще зручнішим, а також виконувати роботу, що вимагає особливої точності. Наявність регулювання оборотів дозволяє працювати з кожним конкретним матеріалом на потрібних оборотах. Гравер компактний, але при цьому його потужність електродвигуна дозволяє виконати більшість завдань для яких він може використовуватися. Інструмент поставляється у пластиковому кейсі, це спрощує транспортування та дозволяє тримати насадки в одному місці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Споживана потужність | 170 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 32000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розмір цанги | 3.2 мм |
| Живлення | Мережа 220В |