
675 ₴
Гравер KRAISSMANN 150 SGW 10B - універсальний інструмент, призначений для виконання шліфувальних, відрізних, полірувальних та гравірувальних робіт. На верхній частині корпусу гравера розташоване регулювальне колесо, таким чином оберти налаштовуються під кожне завдання. Головною перевагою KRAISSMANN 150 SGW 10B є мала вага та невеликі розміри. Гравер має міцний та надійний корпус. Поставляється в пластиковому блістері з набором насадок з 10 штук.
Особливості:
Характеристика:
Комплектація:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Вага | 0.7 кг |
| Максимальна кількість обертів | 32000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип упаковки | Блістер |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 32000 об/хв |
| Розмір цанги | 3.2 мм |
| Живлення | Мережа 220В |