619 ₴
Машина шліфувальна пневматична KRAISSMANN 620 PGS 10 - це інструмент, який призначено для шліфування, полірування, різання і зачищення різних виробів, а також заготовок з металу.
Особливості:
Характеристика:
Комплектація:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Максимальна кількість обертів | 22000 об/хв |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розмір цанги | 6 мм |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кейс у комплекті | Так |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип пневмошліфмашіни | Пряма |
| Розмір цанги | 6 мм |
| Максимальна кількість обертів | 22000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |