Електрична газонокосарка KRAISSMANN 2100 ERi 380 з асинхронним двигуном оснащена п'ятиступінчастим механізмом регулювання висоти скошування, який може встановлюватися в положеннях від 28 до 68 мм. Ручка газонокосарки може регулюватися по довжині та висоті, а розташований на ній затискач запобіжить надмірному натягу кабелю. Модель оснащена збільшеним знімним 50-літровим травозбірником.
Особливості:
Комплектація:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Максимальна ширина скошування | 380 мм |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Об'єм травозбірника | 50 л |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Швидкість обертання ножів | 2800 об/хв |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Висота скошування | 68 мм |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Максимальна ширина скошування | 380 мм |
| Висота скошування | 68 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Швидкість обертання ножів | 2800 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2100 Вт |