1 069 ₴
Характеристика:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GOODLUCK |
| Діаметр вібронакінечника | 35 мм |
| Частота обертання | 4000 об/хв |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GOODLUCK |
| Діаметр вібронакінечника | 35 мм |
| Частота обертання | 4000 об/хв |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |