1 125 ₴
Підходить до інструменту серіі M-POWER, який має третій (керуючий) контакт батареї
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Загальні | |
| Напруга | 20 В |
| Довжина: | 2000 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення інструменту | Електропила |
| Стан | Новий |
| Напруга | 20 В |