844 ₴
Акумуляторна ланцюгова міні-пила KRAISSMANN 1502 AKS 20UL використовується для розпилювання невеликих дощок, обрізки дерев'яних гілок, чагарнику, ефективно вирішує завдання в столярній роботі. Мала вага і компактні розміри забезпечують комфортну і акуратну роботу навіть у важкодоступних місцях.
Особливості:
Характеристика:
Комплектація:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина шини | 102 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 5 м/сек |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 |
| Час заряджання акумулятора | 60 хв |
| Система гасіння вібрації | False |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 102 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Вага | 2.5 кг |
| Тип товару | Ланцюгова акумуляторна пила |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час заряду акумулятора | 60 хв |