У разі виходу з ладу акумулятора протягом гарантійного терміну здійснюється заміна на новий акумулятор.
Не потребує обслуговування
Допускає глибокий розряд (до 10.5 В)
Підходить для всіх автомобілів із системою Start-Stop
Система вмикається раніше, акумулятор працює стабільніше та служить довше
| Основні | |
|---|---|
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 70 А. г |
| Пусковий струм | 720 А |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Вага | 21.4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |