У разі виходу з ладу акумулятора протягом гарантійного терміну здійснюється заміна на новий акумулятор.
Не потребує обслуговування
Допускає глибокий розряд (до 10.5 В)
Підходить для всіх автомобілів із системою Start-Stop
Система вмикається раніше, акумулятор працює стабільніше та служить довше
| Основні | |
|---|---|
| Ємність акумулятору | 60 А. г |
| Пусковий струм | 660 А |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Довжина | 242 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 18.3 кг |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |