Зварювальний інвертор GTM MMA-180DS LED — сучасний апарат для ручного дугового зварювання (MMA) та аргонодугового зварювання в режимі LIFT TIG. Підходить як для побутового використання, так і для професійних задач.
Завдяки IGBT-технології та мікропроцесорному управлінню апарат забезпечує стабільну дугу, точне налаштування параметрів і високу якість зварювання. Конструкція з трьох блоків (живлення, керування, силовий) гарантує ефективне охолодження, довговічність і надійність.
Переваги:
Технічні характеристики:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Україна |
| Напруга живлення | 220 В |
| Максимальний зварювальний струм | 180 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 10 А |
| Напруга холостого ходу | 80 В |
| Номінальна споживана потужність | 8.7 кВА |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 8 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1 мм |
| Вага | 3.8 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |