

2 097 ₴
Підкатний гідравлічний домкрат GTM T820050R — надійний напівпрофесійний інструмент для підняття та утримання автомобілів та інших вантажів вагою до 2 тонн. Завдяки компактній конструкції та зручній поворотній ручці домкрат забезпечує комфортне використання як у гаражі, так і в автосервісі.
Міцний гідравлічний механізм гарантує плавний підйом, а колеса забезпечують легке переміщення та точне встановлення під автомобілем.
Переваги:
Сфера застосування:
Технічні характеристики:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 340 мм |
| Висота підхоплення | 135 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 9 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |