GTM DS2800/45 KIT – садовий подрібнювач побутового класу, призначений для роботи зі свіжими і сухими гілками, з листям або без, а також підсушеними стеблами рослин. Максимальна товщина гілок під час роботи становить 45 мм. Як ріжучий інструмент використовується диск із двома встановленими ножами. Ріжучі ножі двосторонні, що значно збільшує термін служби. Подрібнювач комплектується сміттєзбірником з ударостійкого пластику об’ємом 60 л.
Основні переваги:
Надійний індукційний двигун із живленням від мережі 220 В
2800 Вт – споживана потужність двигуна
2 ріжучі двосторонні ножі з інструментальної сталі A8
2800 об/хв – частота обертання ножів
45 мм – максимальна товщина гілок
60 л – місткий сміттєзбірник
Електронний захист від перевантаження
Захист від випадкового запуску подрібнювача
Вологозахищена панель керування
Металева протиріжуча пластина-направляюча
Зворотний клапан для захисту від викиду трісок
Вбудована євровилка із заземленням тип F (Shuko)
Захист корпусу по стандарту IPx4
Комплектація:
Садовий подрібнювач GTM DS2800/45 KIT
Сміттєзбірник 60 л
Штовхач
Комплект кріплень
Набір інструментів
Мережевий подовжувач GTM 10 м
Інструкція з експлуатації
Основні характеристики:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вага | 25.0 кг |
| Живлення | Від мережі 220 В |
| Контейнер для збору | є |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місткість контейнера | 60 л |
| Макс. діаметр гілки | 45 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал контейнера | Пластик |
| Наявність реверсу | Немає |
| Потужність двигуна | 2800 Вт |
| Призначення | Гілки і листя |
| Продуктивність | 125 кг/год |
| Рівень шуму | 105 дБ |
| Система подрібнення | Ножі |
| Стан товару | Новий |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | GTM |
| Тип привода | Электродвигатель (от сети) |
| Форм-фактор | Передвижной |
| Режущий механизм | Ножевой |
| Максимальный диаметр веток | 45 мм |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Уровень шума | 105 дБ |